O nás

Firmu založil na počátku 90. let pan Josef Peřina. Zpočátku prováděl jen drobný servis plynových spotřebičů a malé instalace. Postupem času se firma rozrostla o další servisní mechaniky a topenáře.

Firma se zabývá především profesionálním servisem plynových spotřebičů, hlavně plynových kondenzačních i atmosférických kotlů, průtokových ohřívačů vody, topidel, sporáků a v neposlední řadě i elektrokotlů. Provádíme pravidelné roční údržby a revize, havarijní servis, montáže  regulací, poradenství  v oblasti úspor energií. Dodávky a montáže kompletních rozvodů plynu, topení, vody a kanalizace, výměny plynových kotlů i kotlů na tuhá paliva, krbových kamen s výměníkem, akumulačních nádrží a technologií spojených s vytápěním budov. Zajistíme vše od projektu až po revize. 

Po náhlé smrti pana Peřiny na sklonku roku 2015 firma nezanikla ale pokračuje ve stejných kolejích, které pan Josef Peřina vice než 20 let budoval . Najdete nás na stejné adrese: Plzeňská 56, 267 01 Králův Dvůr.

Provádíme záruční i pozáruční servis značek: Protherm, Junkers, Buderus, Thermona, Baxi,  Dakon, Viadrus, Karma, Quantum.

Pozáruční servis většiny starších značek v běžném  provozu (Destila, Gasex ..atd)

Naše firma se zaměřuje především na:

  • Montáž  rozvodů topení od projektu až po uvedení do provozu, seznámení s obsluhou a následný pravidelný záruční i pozáruční servis. 
  • Dodávky rozvodů vody,topení, kanalizace v novostavbách na klíč. Doporučujeme nás navštívit ještě před začátkem stavby a domluvit si konzultaci zdarma.
  • Montujeme kotle na tuhá paliva s ručním  i automatickým přikládáním. Možno též v kombinaci s akumulačními nádržemi, solárními systémy, podlahovým vytápěním a regulací umožňující co nejefektivnější využití potenciálu paliva i s ohledem na Vaše pohodlí.
  • Rekonstrukce a montáž NTL plynových rozvodů a přípojek  v  rodinných domech , bytových domech, bytech i větší rozvody v komerčních objektech.
  • Poradenství v oblasti úspor energií, regulace a měření.  Návrhy a realizace. 
  • Veškeré rozvody pitné i užitkové vody, čerpadla,   nádrží na dešťovou vodu využité jako užitkové například  na splachování WC, zalévání zahrad atd..
  • Montáže rozvodů odpadů splaškové i dešťové kanalizace.
  • Solární systémy teplovodní i fotovoltaické pro ohřev vody nebo akumulaci tepla pro vytápění.